Plakáty
23.2.
24.2.
27.2.
starší plakátyy
17.2. so PLANET BLUE NIGHT  w/ YAWKYAWK (SK) & CRYSTALIX (SK)
www.facebook.com/events/343094619503718 do 22h 100,- / pak 150,-
V půlce února přivítáme další díl oblíbené psychedelické akce Planet Blue Night. Tuto edici bychom mohli nazvat česko-slovenskou, protože od našich východních sousedů přijedou hned 2 zástupci, a sice Yawkyawk a Crystalix. Ty doplní domácí Darjeel, Chicko a Casper.
Těšte se tedy na kvalitní psytrance, který svými UV dekoracemi podpoří skvělý Cyreal a chybět nesmí ani projekce a osvědčený VJ Zae.
start 21:00

DJs: Yawkyawk (SK), Crystalix (SK), Darjeel, Mixxo, Chicko, Casper
UV deco: Cyreal (Ufo Bufo)
Projekce: VJ Zae
23.2. HARDCORE OPERATION 9 w/ VANDALISM (NL) & KETANOISE (IT)
www.facebook.com/events/178800789334238 do 22h 150 CZK / pak 200 CZK
Už podeváté vám klubovka Hardore Operation nabídne ty nejrychlejší beaty. Těšte se na dva headlinery, z nichž ani jeden pod 200 bpm rozhodně nehraje. Tuhle zběsilou smršť utancují jen ti nejrychlejší. Českou premiéru si na Favále odbudou nizozemský Vandal!sm a italský KetaNoise.
Vandal!sm propadl hardcore soundu již jako malé dítě. Za mixpult se postavil poprvé v 16 letech a dnes patří k těm nejžhavějším uptempo hardcore jménům. Jeho mash-upy hrají přední DJové včetně třeba Partyraisera.
Italského KetaNoise si přejí příznivci frenchcoru v Česku již nějaký ten pátek. Občanským jménem Davide Carminati hraje jako DJ již dlouhých 10 let, ale v Česku to odpálí poprvé. Jeho sety jsou plné italského i francouzského frenchcoru a nechybí v nich ani spousta vlastní produkce. Tohle bude zběsilost v srdci i v uších.
Z domácích DJs se můžete těšit na industrial hardcore a crossbreed projekt Hungry Beats jménem District7. George Crusher odehraje raw hardstyle set, Daredevils rozjedou uptempo hardcore metelici, pořadatel Skais se bude hudebně pohybovat mezi hardcorem a crossbreedem a ostravský Kurwastyle Project vám do uší vypálí terror. Frenchcore dále zastoupí nadějní The Butchers a italští Broken Brains a The Maniak se postarají o kvalitní versus hardcore set.
Vedlejší stage bude patřit teknu a hardteku od soundsystemu Disqotek.
Tak neseďte doma a přijďte podpořit (nejen) domácí scénu!
start 21:00

Main stage:
VANDAL!SM (NL) (Up tempo)
KETANOISE (IT) (Frenchcore)
DISTRICT7 (Crossbreed)
GEORGE CRUSHER (Hardstyle)
DAREDEVILS (Up tempo)
SKAIS (Crossbreed/Hardcore)
KURWASTYLE PROJECT (Terror)
THE BUTCHERS (Frenchcore)
BROKEN BRAINS (IT) vs. The MANIAK (IT) (Hardcore)

2nd stage:
DISQOTEK corp. (Hardtek)

VJ ZAE
24.2. so BEER PONG TURNAJ - Czech Budvar League 2018
www.facebook.com/events/1822718594697952 startovné za tým 200,-
Zveme Vás na další pokračování Beer pong ligy v Brně. Otevřený turnaj pro všechny zájemce i zvědavce. Sestav dvoučlenný tým a přijď si zasoutěžit a především se pořádně pobavit. Pokud jsi to nikdy nehrál, tak nezoufej. Nastuduj pravidla a využij začátečnické štěstí :-)

Startujeme potvrzením registrací v 18:00.
Samotný turnaj začne hned po potvrzení registrací.
Předpokládaný konec kolem 23:00.

Každý tým získává originální beer pong kelímky, které mu po turnaji zůstávají. Soutěžit se bude o poháry pro první tři místa, další ceny i o body do celorepublikové ligy. Týmová trika vítána. V ceně nejsou zahrnuty piva.

Nutná registrace týmu na www.beer-pong.cz - těšíme se na vás!
27.2. út PŮLENÍ ZOOTECHNIKŮ
www.facebook.com/events/817995415070036 60,-
Každoroční mejdan Půlení zootechniků je opět tady a jako vždycky to bude stát za to. Muzika bude, akční drinky, bohatá tombola a snad i fotokoutek... všechno bude! :-)
Letošním tématem jsou zvířátka. Masky na toto téma vítány!
start 20:30
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky