Plakáty
25.5.
8.6.
15.6.
starší plakátyy
25.5. DNB DNA: Trident Warmup
www.facebook.com/events/2166661836953424 do 22h 50,- / pak 100,-
Ještě než naplno vypukne festivalová sezóna, máme tu tradiční klubovku DNB DNA, tentokrát jako warmup slovenského Trident Festivalu 2018. ( www.trident.sk )
Těšit se můžete na trojici DJs z Trident bookingu, kteří Vás přijedou naladit na tu správnou letní náladu, jaká vždy vládne na pláži u jezera Duchonka, kde se Trident Festival každoročně koná. Jmenovitě z Partizánského dorazí Paplon a Conect, jako třetí do party pak jejich opavská spojka Disgustin Justin.
Z pořádající Redrum crew tentokrát nebude chybět rezident dnáčka DJ Hrr.nec, kterého doplní redrumovská dravá mladá krev Pornz a Neosound.
Každý platící obdrží u vstupu číslo do tomboly, z kterých o půlnoci vylosujeme jednoho výherce volného vstupu na Trident Festival 2018.
Tak doražte! Vaše www.redrumcrew.cz
start 21:00

DNB DNA: Trident Warmup
Paplon, Connect, Disgustin Justin
Hrr.nec, P0rnz, Neosound
8.6. POWER OF MELODY w/ MEKKI MARTIN
www.facebook.com/events/495484430853834 do 23h 100,- / pak 120,-
Konec školního roku se pomalu blíží, ale my pro vás máme ještě několik mejdanů na vyřádění se při skvělé muzice. Hlavní hvězdou večera bude brněnský DJ a producent Mekki Martin. Dále se představí KiNiX, George Mattys, HO:LE, Jay Bauer a další.
Budou lightsticky, cryo show, fotoreport, ... a skvělá párty!
start 21:00
15.6. BASSPROOF w/ The Prolix (UK), Pythius (NL)
www.facebook.com/events/184914755452491
Máme tu poslední jarní Bassproof. Tentokrát se o vaši všestrannou destrukci postarají britský matador Prolix a jedna z nejzářivějších hvězd holandského vydavatelství Blackout – Pythius. Hlavní hvězdy budou jako vždy doplněny o známé tváře hlavně brněnské scény. Jmenovitě X.Morph, Sayko, Morebeat, Ghostbuster, Hanzall, Garnie a také jeden šťastlivec, který zvítězí v DJ contestu.
Pokud potřebujete čas od času na vzduch, nemusíte se bát, nepřijdete ani o kousek zábavy! Venkovní prostory totiž zaplní nevšední směska breakbeatu, hip hopu, psytrance a dnb. Venkovní stage budou mít na starosti mazáci Martyzan a NTKZ, kteří vás vytrhnou z rutiny pracně a šikovně vybraným mixem psytrance a drum & bassu. A jako vždy se o vizuální stránku postará VJ Zae.
start 21:00

Bassproof stage:
Prolix (UK), Pythius (NL)
X.Morph, Sayko, Morebeat, Ghostbuster, Hanzall, Garnie:c, Contest Winner


Open stage:
Martyzan, NTKZ

Projekce Vj Zae, zvuk od Vosáků.
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky