Plakáty
2.9.
starší plakáty
26.8. DRUM'N'TEKK
www.facebook.com/events/1806469309586577 50,-
Ke konci prázdnin patří na Favále už několik let akce DRUM'N'TEKK! Ani letos neuděláme výjimku a můžete se těšit na vytříbenou selekci různých DNB (neuro, techstep, deep, oldschool) a TEKNO (happy & hard tekk) subžánrů. Svůj set zahrají přední zástupci domácí scény Redrum crew, Equipe animazione, Bassinfection a Mindicted.
start 21:00

DJs:
CHECKMATE (Redrum / techstep dnb)
RANDAL (Equipe animazione / happy & hard tekk)
VOID.SEC (Mindicted crew / neurofunk dnb)
THE DRILLER KILLER (Just bass / dnb & tekk)
NTKZ (Bassinfection crew / oldschool & deep dnb)
2.9. DNB DNA: Philip TBC invites
www.facebook.com/events/618153385021221 do 22h 60,- / pak 90,-
Začátek nové klubové sezóny tradičně odpálíme tancovačkou DNB DNA. Na Favál se po dvou letech vrací jeden z nejzručnějších vinylových kouzelníků u nás PHILIP TBC na pokračování jeho noci PHILIP TBC INVITES. A koho jsme společně s Philipem vybrali?
Prvním hostem je mohelnický OPTIMAL, jež se zaměřuje na tvrdší odnože dnb. Optimalovu produkci najdete u Close2death, Mindtech nebo Kinetik a dalších. Dále vystoupí hulínský SPYRE. Možná jste ho chytli na letním Let It Rollu, kde své místo v lineupu měl zcela oprávněně, protože jeho produkce vychází třeba u brazilského DNBB, ruského Citate Forms nebo amerického Soul Deep.
O support se tradičně postará rezident dnáčka HRR.NEC z Redrum crew, který si tentokrát střihne začátek, takže dojděte včas ;-)
Naopak závěr mejdanu bude pod taktovou ostřílené brněnské párty dvojky PHILEE a FLEXA, která slibuje rozjetý mejdan až do bílého rána.
start 21:00

DJs:
Philip TBC
Optimal (Close2Death, Mindtech, Kinetik)
Spyre (Soul Deep, Citate Forms)
Hrr.nec (Redrum)
Philee & Flexa (New Generation crew)
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky