Plakáty
24.2.
28.2.
3.3.
17.3.
18.3.
starší plakáty
24.2. MIMSA presents LET LOOSE!
www.facebook.com/events/1241617865886704
Všichni jsou srdečně zváni na semestr opening párty zahraničních studentů medicíny na Masarykově univerzitě.
-----
ARE YOU READY?! The sun has set on another exam period, and another semester begins, but first… TURN UP!
It’s time to let your hair down and forget about the books - drink, dance and enjoy! It’s time to LET LOOSE!

The first party of the semester is officially here!
Medics, vets, Erasmus, ISC, we welcome ALL students in Brno!

Music of the night: House/Dance, Mainstream, RnB
Discount for MIMSA & ISC cards. Free entrance drink.

Opening of the semester is always mad, you\'d be a fool to miss it!
See you there!


start 11 PM
28.2. út PŮLENÍ ZOOTECHNIKŮ - v pirátském stylu
www.facebook.com/events/1828015994133064 50,-
Legendární mejdan PŮLENÍ ZOOTECHNIKŮ tentokrát v netradičním PIRÁTSKÉM stylu hou hou hou!!!
Hudebně se o vás postará DJ Jimi. Připraveny budou akční drinky a nadupaná tombola. Oslnit bleskem se můžete nechat v tématickém fotokoutku a chybět nebude doprovodný program v podobě soutěží, půlení a možná, možná děti přijde i kouzelník. :-)
start 21:00
3.3. RE-ACTION BREAKBEAT edition
www.facebook.com/events/754478204705164 do 22h 50,- / pak 70,-
Další díl pravidelné párty Re-Action proběhne v breakbeatovém rytmu.
Jako hlavní se představí duo EAC dj's (FISHEAD vs MIK-MIK), kteří jistě předvedou show plnou kvalitních breakových desek. Dalším vystupujícím duem bude Dj Diktatik vs Dj Jahly Soul (PAWLAČ ZEWLS), hodně lidem známý svým provotřídním scratchem a celkovou precizností v mixování z vinylů. Dj KOTLYK z Pohon Crew taktéž bude roztáčet pouze svoje vinylové poklady, takže kvalita je zcela jistě zaručena. Celou párty nastartuje LS DOS zastupující Disqotek Corp., kterou v Brně nemusíme představovat. Sestavu uzavřou pořadatelé této akce Dj Checkmate (redrum crew) a DJ Jimi (Lont Vehikl). Těšíme se na Vás! SEE YA!
start 21:00
7.3. út ZUBAŘSKÉ PŮLENÍ 2017
www.facebook.com/events/734074276765994
Legendy praví, že tento večer bývá zkrátka nezapomenutelný! A nemějte strach, ani letošek nebude výjimkou. Čeká na Vás čistá zubařská radost a gejzír zábavy, takže přijďte všichni a vypusťte na parketu duši, protože tady se na ergonomii nehraje!
Vypečenou zábavu a hudbu nám ze svých hejblátek naservíruje famozní DJ Schafff. Akční drinky a soutěže samozřejmostí.
A teď to hlavní - jako TÉMA letošního půlení jsme vybrali UNICORNS a vše co k nim patří! Víly, kouzla, třpytky, barvy, neony, pastely i duha a rozhodně hromada lásky! Fantazii se meze nekladou. Jste zubaři, buďte kreativní!
start 19:30
17.3. BASSPROOF w/ Teddy Killerz (RU) & BTK (BRA)
www.facebook.com/events/142278762930993 250,-
První letošní Bassproof odpálíme ve velkém stylu a Favál se bude otřásat v základech. Přijedou neuro mistři BTK a Teddy Killerz a s nimi i velká dávka novinek a nevydaných věcí mířících na labely Virus a RAM. V prvním případě to bude nový singl od Optiv & BTK a v tom druhém plejáda nových tracků, které poputují co nevidět na nové album Teddy Killerz.
Na první stage se dále objeví slovenský Dj Dephzac, kterému právě vyšel American Hustler Remix pro iBstracta nebo liquidově laděný remix slovenského rapera Vec – Misia života. To nejlepší opět ukáže král pekelných mixů X.Morph. Chybět nebude zrekonstruovaný projekt Ghostbuster a místní support CrashMan, Pornz, Stratos a Kudrnc.
Druhá stage bude o něco veselejší. Ovládne ji crew z Jump-up.cz. Zbrusu nové písničky přiveze ostravský dj a producent Bio. Na chleba si vás pak natřou vinyl fetišisti El Waca a Hrr.nec a o zbytek zábavy se postarají Drop Database s Krowakem.
Přijďte si s náma užít tuhle super neuro party! SEE YA!
start 21:00

Main stage:
TEDDY KILLERZ (RAM)
BTK (Virus)
X.Morph, Dephzac, Ghostbuster, CrashMan, Pornz, Stratos, Kudrnc


Second stage:
Bio, Hrrnec, El Waca, Drop Database, Krowak1
18.3. so ACID TECHNO PIONEERS - ATP Camp Warm Up
www.facebook.com/events/372353659764047
Legendární Acid Techno Pioneers poprvé v Brně!
Po delší odmlce se Khandra Sound a Acid Techno Pioneers vrací v plné síle do České republiky. Brněnská party je warm up letního Acid Techno Pioneers Campu.
Na hlavní stage vystoupí charismatický Dj Sterling Moss, jež je v současné době jedním z nejoblíbenějších britských undergroundových djs a producentů. Jeho sety jsou vždy energické a výživné. Prostě právé nefalšované techno z britských ostrovů se valí do Brna. Khandra sound vždy podporuje domácí undergroudovou scénu a dává prostor neobjeveným talentům. Zazní také live analog set od Autiolaba. Další djs zastoupí různé hudební styly a každý si najde to své.
Třešničkou na dortu bude vystoupení Dj Fluxe na druhé vyklidněnější stejdži, který se pravidelně umisťuje na prvních příčkách mezinárodních soutěží v djingu jako je DMC.
Khandra sound se poprvé představila s projektem Acid Techno Pioneers v roce 2009. Ve Velké Británii jsou Khandra sound parties oblíbené pro kvalitní lineup, přátelskou atmosféru a pozitivní vibe.
Takže vážení... mejdlo jak se patří. Těšíme se na Vás! :-)
start 21:00
24.3. ANNISOKAY (GER), APPLY FOR A SHORE (FRA), COUNTLESS + support Landless (SK), Abyss, Watching Me (CZ/RU)
www.facebook.com/events/368659336823081
Annisokay (GER)
“Ann is ok...“ Takhle si říká tato post – hardcoreová pětičlenná kapela z Německa, která vznikla v roce 2007. Jejich debutové album The Lucid Dreamer vydali nejdříve sami a poté je zaštítilo studio Radtone z Japonska, kde jsou velmi populární.

Apply For A Shore (FRA)
Rock / post–hardcore/ metalcore banda z francouzského Lyonu. V roce 2012 ji založil Romain "Romi" Maillot, majitel společnosti Acrom Records, a vznikly rovněž jejich známé songy "A Feel Of Real" a "Still Believe". Za sebou již mají pořádnou dávku koncertů a v současnosti nahrávají nové album.

Countless (CZ)
Domácí brněnská metalcore parta vás určitě nenechá jen tak postávat pod podiem. Zazní také pecky z připravovaného alba Coincidence.

Sestavu kapel doplní mladá slovenská krev Landless a česko–ruští Abyss, Watching Me.
Tenhle páteční hudební nášup bude určitě stát za to!
start 19:00

www.facebook.com/annisokay
www.facebook.com/ApplyForAShore
31.3. DELINQUENT HABITS
www.facebook.com/events/729222357226747 430,- / 490,-
Na konci března Favál zažije vystoupení legendární americké mexico-latin-hip-hopové skupiny DELINQUENT HABITS! Bude to jistě událost jara. DELINQUENT HABITS jedou v březnu/dubnu 2017 velké evropské turné na podporu vydání jejich nového alba "It Could Be Round Two", které vychází v lednu 2017.
Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, na pódiu doplní brněnští Lyngam ORCHESTRA (rap/reggae) a se speciálním setem se představí QUESTABLISTS crew (Five, Arsen, Mehdi), takže tenhle mejdan bude stát určitě za to!
Vstupenky za výhodnou cenu koupíš na www.smsticket.cz
www.smsticket.cz/vstupenky/8329-delinquent-habits
www.youtube.com/watch?v=boxeU63NwAA
7.4. SPACE INVASION vol.6 - Disqotek corp. & Yowii & Mikkim
www.facebook.com/events/749719178511373 do 22h 100,- / pak 140,-
Zveme Vás na 6. pokračování večírku SPACE INVASION pod taktovkou Disqotek corp. Výpravu tentokrát podnikneme s producenty chrlícími raggatekové a jungletekové pecky! Kvalitní zábavu a poctivé vypalovačky přiveze španělský raver YOWII a podpořit ho přijede oblíbený producent MIKKIM.
Dál se můžete těšit na Disqotek Corp djs, kteří se postarají jak o zvuk, videoprojekci, tak o nášláplou dupačku.
Druhou stage tento večer ovládne psychedelická atmosféra. Pozvání přijali psytrancoví Maryosha Djs, kteří budou zdobit svými dekoracemi prostory druhé stage, pro zpestření vašeho prožitku nejen hudebně, ale taky vizuálně.
Tak doval před čarodkama pořádně to rozhýbat, pozvi své kámoše & see ya ravers!!!
start 21:00
21.4. RUFF RIDER RELEASE PARTY  Ixindamix, Mikkim, EAC DJs
www.facebook.com/events/447862332269760
BRNĚNSKÁ RELEASE PARTY VINYLU RUFF RIDER
Pokud ti soundsystémová kultura přirostla k srdci a nenechávají tě v klidu neustálé mutace breaku, bassline, acidu, tribalu a tekna, tak tenhle mejdan čeká přesně na tebe!
Po dlouhých přípravách se z brněnské sound systémové scény opět vyloupl release na vinylu. Stojí za ním producentský a djský projekt EAC DJs ( Fishead & Mik-mik), působící v rámci Equipe Animazione( EAC).
Limitovaná edice vinylů vyjde na UK labelu Bassrock records a krom originálního breakbeatového a bassline mixu, bude obsahovat i remix do tribalu od Ixindamix a drumtekkovou verzi v kolaboraci Mikkim a EAC DJs, kteří jsou zároveň headlinery této události. Vokály má na svědomí newyorkská legenda MC Jamalski.
Přijďte to s námi pořádně rozjet a potrénovat před hlavní open-airovu sezónou!
Start 20:23
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky